Akademik Burs

International Doorway Akademik Burs Programı, Amerika’da eğitim görmek isteyen Uluslararası Öğrenciler için  Akredite olan  kolej ve üniversitelerde burs imkânı sağlar.
Lise mezunları, kolejden transfer yapacaklar veya kolej mezunu olup  ESL kursu arayanlar , lisans veya yüksek lisans derecelerine sahip olmak istiyorsanız  o  zaman bu program tam  size göre!

IDEA 200’ün üzerinde  ABD’deki Kolej ve Üniversite  ile çalışır.

Burslarımıza, eğitim, konaklama ve kampüste yemek bedelleri dahildir.

Akademik Programımız  size,  eğitim, konaklama ve yemek masraflarından % 50 veya daha fazla tasarruf olanağı sağlar.

International Doorway 20 yıllık tecrübesi ile, işbirliği içinde olduğu  üniversitelerden oluşan geniş ağ  ile bugüne kadar15.000’den fazla öğrenciye burs imkânı sunmuştur.

International Doorway’in Akademik Burs Programı, ABD’de eğitim görmek isteyen Uluslararası Öğrencilere beş (5) adet burs  teklifini  GARANTİ eder.

İki (2) adet   – 1 akademik yıl ücreti (eğitim, konaklama ve yemek dahil); 13.500 USD  veya daha az ödemeli burs.

İki (2) adet   – 1 akademik yıl ücreti (eğitim, konaklama ve yemek dahil); 15.500 USD  veya daha az ödemeli burs.

Bir (1) adet   – 1 akademik yıl ücreti (eğitim, konaklama ve yemek dahil); okul maliyetinin % 50’si veya daha az ödemeli  burs.

Akademik programımız garantilidir; eğer öğrencilere burs imkânı sunamazsak, IDEA  program için yapılan  ücreti  iade etmeyi garanti eder

Akademik Burs  Programımız sizin için özel olarak tasarlanmıştır! IDEA’da en samimi ve profesyonel hizmet seviyesini bulacaksınız. Çalışanlarımız, ABD üniversitelerinden mezun olup,  sizin kişisel hedeflerinize en uygun burs için  her aşamada size yardımcı olabilecek eğitim uzmanlarından oluşur.

IDEA’nın uzman üniversite  kabul ekibi, üniversite hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için başvuru, kabul ve öğrenci vizesi süreçleri boyunca size rehberlik edecektir.

Akademik Program kaydı gelecek sonbahar (Ağustos) ve ilkbahar dönemi (Ocak) öğrenimlerine başlamak veya devam etmek isteyen katılımcılar için açıktır.