Lisansüstü Bursu

International Doorway Yüksek Lisans Programı,  Amerika’da eğitim görmek isteyen Uluslararası Öğrenciler için  Akredite olan  kolej ve üniversitelerde burs imkânı sağlar.

ESL kursları arayışında iseniz  ve / veya yüksek lisans derecesi yapmak arayışında olan  üniversite mezunu iseniz, bu program sizin için!

Burslarımıza, öğretim, konaklama ve kampüste yemek bedelleri dahildir.

International Doorway 20 yıllık tecrübesi ile, işbirliği içinde olduğu  üniversitelerden oluşan geniş ağ  ile bugüne kadar 15.000’den fazla öğrenciye burs imkânı sunmuştur.

 

International Doorway’in Lisnasüstü Burs Programı, ABD’de eğitim görmek isteyen Uluslararası Öğrencilere iki (2) adet burs  teklifini  GARANTİ eder.

Bir (1) adet   – 1 akademik yıl ücreti (eğitim, konaklama ve yemek dahil); 20.000 USD  veya daha az ödemeli burs.

Bir (1) adet   – 1 akademik yıl ücreti (eğitim, konaklama ve yemek dahil); 30.000 USD  veya daha az ödemeli burs.

Yüksek Lisans programımız garantilidir; eğer öğrencilere burs imkânı sunamazsak, IDEA  program için yapılan  ücreti  iade etmeyi garanti eder

 

ABD’de öğrenim görmek istiyorsanız, Yüksek Lisans Burs Programı sizin için özel olarak tasarlanmıştır! IDEA’da en samimi ve profesyonel hizmet seviyesini bulacaksınız. Çalışanlarımız, ABD üniversitelerinden mezun olup,  sizin kişisel hedeflerinize en uygun burs için  her aşamada size yardımcı olabilecek eğitim uzmanlarından oluşur.

IDEA’nın uzman üniversite  kabul ekibi, üniversite hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için başvuru, kabul ve öğrenci vizesi süreçleri boyunca size rehberlik edecektir.

Yüksek Lisans Programımız size, eğitim, konaklama ve yemek masraflarında tasarruf olanağı sağlıyor