Sporcu Bursu

Bay ve bayan öğrenciler; futbol, ​​basketbol, ​​golf ve tenis branşlarında , yeteneklerini 100’ün üstünde  ABD kolej ve üniversite koçlarının önünde sergilerler.

Bu program 16-26 yaşları arasındaki öğrenciler için lisans eğitimlerine ABD’de başlamak veya lisans eğitimlerine ABD’de devam etmek için burs imkânı sunmaktadır.

Sporcu Bursu Kamp’ında  katılımcılar, kamp süresince burs almak için antreman ve maçlarda bütün yeteneklerini göstermeye çalışırlar.

Program Üniversite seçici kurul temsilcileri ile  görüşme imkanı sağlar. Buna ek olarak, IDEA’nın uzman burs ekibi de, sizlerin üniversite hayallerinizi  gerçeğe dönüştürmek için,  size koçluk yaparlar.

International Doorway 20 yıllık tecrübesi ile, işbirliği içinde olduğu  üniversitelerden oluşan geniş ağ  ile bugüne kadar15.000’den fazla öğrenciye burs imkânı sunmuştur.

International Doorway’in Spor Burs Programı, ABD’de eğitim görmek isteyen Uluslararası Öğrencilere beş (5) adet burs  teklifini  GARANTİ eder.

İki (2) adet    – 1 akademik yıl ücreti (eğitim, konaklama ve yemek dahil); 13.500 USD  veya daha az ödemeli burs.

İki (2) adet    1 akademik yıl ücreti (eğitim, konaklama ve yemek dahil); 15.500 USD  veya daha az ödemeli burs.

Bir (1) adet    – 1 akademik yıl ücreti (eğitim, konaklama ve yemek dahil); okul maliyetinin % 50’si veya daha az ödemeli  burs.

Kampımızda  eğer katılımcılara  burs imkânı sunamazsak, IDEA  program için yapılan  ücreti  iade etmeyi garanti eder.

Bu Program için katılımcı sporcuların İngilizce bilgilerinin  ileri düzeyde olması şart değildir. Katılımcının İngilizce seviyesine göre , ESL (İkinci dil olarak İngilizce) eğitimi veya doldurmuş olduğu formdaki akademik branşta veya bu branşa en yakın branşta  burslu eğitim sağlanacaktır.

Katılımcılar kampta, samimi ve profesyonel hizmet seviyesini, oyuncu çeşitliliğini ve  çok sayıda üniversite koçunu bulurlar. Koçlar  oyuncularla tanıştırılacak  ve oyuncuların  maçlarını izleyeceklerdir, IDEA tarafından hazırlanan  bilgilerinizle  takımları  için faydalı olabilecek oyuncuları izlerler. Başka bir deyişle, sizi tanıyor olacaklar!

Atletik Program kaydı gelecek sonbahar (Ağustos) ve ilkbahar dönemi (Ocak) öğrenimlerine başlamak veya devam etmek isteyen katılımcılar için açıktır.

IDEA Atletik Burs Programı şunları içerir:

-ABD’de okumanın maliyetlerini  makul  bir seviyeye çekmek için ,  13.500 Amerikan Doları veya daha az ödemeli bursu garanti eder, buna eğitim , konaklama ve yemek masrafları dahildir.

-100’den fazla kolej  koçu ve kolej  kabul temsilcisi, NCAA DI, NCAA DII, NCAA DIII, NAIA, NJCAA

-20’den fazla üniversite  kampımızda temsil edilmektedir, katılımcılar kendileri ile  ilgilenen üniversite temsilcileri ile iletişime girebilirler.

-45’den fazla ülkeden 250’nin üstünde uluslararası sporcu.

-Tüm oyunlar koçlar tarafından koordine edilir.

-Orlando Uluslararası Havaalanı’ndan planlı karşılama ve uğurlama  hizmeti

-7/24 Acil Tıp Ekibi

-ABD’deki Kolejler ve Üniversiteler ile 20 yıllık belgeli,  başarılı profesyonel deneyim.